Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Air Fryer Star Апарат за готвење и Кујнски робот ПРО

Photo
Video
Специјална цена

Уживајте во вкусот на пржена храна без да ја пржите во масло - Delimano Air Fryer STAR ја подготвува вашата омилена храна со докажаната технологија со топол воздух, правејќи ја крцкава и вкусна. Кујнски робот Про - Надграден модел, сега уште помоќен. Сега, со поголема моќност од 1400 W, метален механизам, сад од 4,5л изработен од нерѓосувачки челик, 3 основни додатоци и штитник од прскање.

Специјална понуда! Нарачајте Air Fryer Star Апарат за готвење заедно со Кујнски робот ПРО по неверојатна цена од 9.990 ден.
Air Fryer Star Апарат за готвење и Кујнски робот ПРО
9.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Уживајте во вкусот на пржена храна без да ја пржите во масло - Delimano Air Fryer STAR ја подготвува вашата омилена храна со докажаната технологија со топол воздух, правејќи ја крцкава и вкусна. Кујнски робот Про - Надграден модел, сега уште помоќен. Сега, со поголема моќност од 1400 W, метален механизам, сад од 4,5л изработен од нерѓосувачки челик, 3 основни додатоци и штитник од прскање.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Гответе на поздрав начин

Запознајте го Delimano Air Fryer STAR, прекрасен додаток за сечија кујна која се стреми кон поздрави, подобри оброци со помалку масти. Готвењето со топол воздух е една од најпопуларните методи за готвење, бидејќи со неа добивате крцкава, сочна и вкусна „пржена“ храна - исто како од фритеза, но, со малку или без воопшто масло, а сепак со задржување на истиот одличен вкус.

Delimano Air Fryer STAR

Кошница за готвење доволно голема за целото семејство

Delimano Air Fryer STAR има тајмер до 30 минути и кошница со голем капацитет од 3,5л и решетка која се вади за подобрени перформанси, полесно ракување и оптимизирано собирање на маснотиите. Само ставете месо, зеленчук или пак пецива и гледајте како тие ќе станат крцкави и вкусни. Употребата на Air Fryer STAR е побезбеднам попрактична и ефикасна за разлика од готвењето во класичните фритези или печењето во рерна и разликата е очигледна - нема вишок маснотии или непријатни миризби, само вкусна „пржена“ храна.

Delimano Air Fryer STAR

Кујнски робот Про - Надграден модел, сега уште помоќен

Delimano Кујнскиот робот Про е уште помоќен. Го надградивме моторот на 1400W и ги заменивме пластичните делови со метални. Ова значи дека храната ќе се процесира побрзо и полесно. Повеќе нема да се грижите дали роботот ќе може да се справи со рецептот. Дефинитивно ќе може и нема воопшто да заглави. Дополнително, металниот механизам ја олеснува работата, но, и го продолжува животниот век на апаратот.

Delimano Kitchen Robot Pro

Компактен апарат со голем потенцијал

Покрај компактниот дизајн, Delimano Кујнскиот робот ПРО ги има сите карактеристики на професионалните миксери. Дополнително, има привлечен дизајн па ќе посакате да го поставите на работната маса и да му се воодушевувате.

 • Delimano Kitchen Robot Pro

  Роботот работи со само 1 копче на кое има 6 брзини и опција „Pulse“.

 • Delimano Kitchen Robot Pro

  Сад од нерѓосувачки челик и капацитет од 4.5л со штитник против прскање.

 • Delimano Kitchen Robot Pro

  3 основни додатоци - за миксирање од нерѓосувачки челик и додатоци за месење и матење од алуминиум со нелеплива облога.

 • Delimano Kitchen Robot Pro

  Планетарните движења ги опфаќаат сите состојки во садот.

Дополнителни информации

Технички информации Air Fryer Star:

 • Моќност: 1350 W
 • Волтажа: 220-240 V
 • Капацитет на кошницата: 3,5л
 • Дијаметар на долниот дел на кошницата: 19 см
 • Тајмер: 0-30 мин
 • Прилагодлива температура: 80-200 °C
 • Димензии на производот: 33.4 x 26.5 x 30.5 см

Технички информации Кујнски робот ПРО:

 • Капацитет на садот: 4,5Л
 • Максимална количина: 1500 гр брашно + 800 мл вода
 • Препорачана оптимална количина: 1000 гр брашно + 540 мл вода
 • Delimano Air Fryer STAR

  Рецензии од купувачи 0 рецензии

  Што мислите за овој производ? *

  1 1 ѕвездичка
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star