Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Astoria Електрична цедалка

Photo
Video

Delimano Astoria Електричната цедалка ротира во два правци и во неа можете да ставите овошја со различни големини, па можете да уживате во свежите сокови во секое време.

Astoria Електрична цедалка
1.690,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Astoria Електричната цедалка ротира во два правци и во неа можете да ставите овошја со различни големини, па можете да уживате во свежите сокови во секое време.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Delimano Astoria Електричната цедалка ротира во два правци и во неа можете да ставите овошја со различни големини, па можете да уживате во свежите сокови во секое време. Можете да го регулирате количеството на пулпа во сокот благодарение на додатокот за регулирање. Садот е провиден, па вие можете во секое време да ја надгледувате количината на сок.

  • Ротација во правец на стрелките на часовникот како и во спротивен правец, што придонесува за оптимална екстракција на сок
  • Рачка мека на допир
  • Автоматски прекинувач
  • Садот се вади
  • 2 додатоци за притискање за помали и поголеми парчиња овошје
  • Прилагодлив филтер за пулпа
  • Заштитен капак
  • Дел за складирање на кабелот

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star