Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video

Delimano блендерот 2во1 комбинира 2 апарати во 1 - блендер и сечко. Блендирајте овошја, зеленчук или правете смути или овошно пире со стискање на копче. Четири крила од две двојни сечила ќе овозможат убава текстура и совршен спој од сите состојки. Можете да подготвите до 1,5 л. витамински пијалок наеднаш.

Блендер 2 во 1
3.690,00 ден.
1.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano блендерот 2во1 комбинира 2 апарати во 1 - блендер и сечко. Блендирајте овошја, зеленчук или правете смути или овошно пире со стискање на копче. Четири крила од две двојни сечила ќе овозможат убава текстура и совршен спој од сите состојки. Можете да подготвите до 1,5 л. витамински пијалок наеднаш.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Корисна комбинација за секој ден и за секоја кујна!

Блендерот и сечкото се дел од најосновите потреби во кујната. Зошто да ги купувате посебно кога можете да ги добиете двете во едно и со тоа да заштедите на пари и простор во вашата кујна?

Користете го Delimano Blender 2 во1 за:

  • Блендирање овошја (дури и замрзнати), зеленчук, ореви за многу кратко време.
  • Дробење на лед за само неколку секунди
  • Сечкање на свежи состојки
  • Мелење на јатки.
Delimano Astoria Blender 2in1

Една основа и два додатоци

И блендерот и сечкото работат на основа со моќност од 400W. Едноставно префрлете се од сечко на блендер со еден клик.

Delimano Astoria Blender 2in1

Наједноставна употреба

Ракувањето со уредот е навистина лесно. Со само еден допир на копчето. Притиснете или пулсирајте – според намената!

Delimano Astoria Blender 2in1

Блендер за ваша секојдневна употреба

Блендирајте овошја, зеленчук или правете смути или овошно пире со стискање на копче. Четири крила од две двојни сечила ќе овозможат убава текстура и совршен спој од сите состојки. Можете да подготвите до 1,5 л. витамински пијалок одеднаш.

Delimano Astoria Blender 2in1

Рачен сечко

Користете го сечилото за соодветно сечкање на кромид, лук, тревки, ореви или за да подготвувате сос. Сето ова до 0,5 л. Состојките ќе бидат рамномерно процесирани во четири слоја. Ова обезбедува дури и сецкање на поголеми количини храна за многу кратко време.

Delimano Astoria Blender 2in1

Користете го сега или складирајте го за подоцна

Комплетот вклучува практични капаци за чување и на блендерот и на сечкото. И блендерот исто така содржи заштита од распрскување.

  • Delimano Astoria Blender 2in1
  • Delimano Astoria Blender 2in1
  • Delimano Astoria Blender 2in1

Секогаш на свое место

Дали некогаш сте имале искуство со блендер или сечко кое истекува додека работи? Ова нема да се случи со Delimano Blender 2 во 1. Двете основи се опремени со подлога која не се лизга за да се обезбеди стабилност за време на користење. Исто така тоа има и гумен прстен кој ќе ги апсорбира вибрациите и ќе ја елиминира бучавата.

Delimano Astoria Blender 2in1

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star