Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Brava Алатка за рендање 3во1

Photo
Video

Со Delimano Brava рачното ренде, подготовката на состојките е брза и безбедна. Оваа кујнска алатка која е многу едноставна за употреба има 1 додаток за сечкање и 2 за рендање. Сите делови можат да се стават во машина за садови.

Brava Алатка за рендање 3во1
690,00 ден.
390,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Со Delimano Brava рачното ренде, подготовката на состојките е брза и безбедна. Оваа кујнска алатка која е многу едноставна за употреба има 1 додаток за сечкање и 2 за рендање. Сите делови можат да се стават во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Едноставна и брза подготовка на состојките за оброците  

Delimano Brava 3во1 рачното ренде има 1 додаток за сечкање и 2 додатоци за рендање брзо и едноставно.    

Ставете ги состојките, притиснете со рачката и почнете да ја вртите. Користете го за:   

 

  • сечкање печурки, зеленчук, сувомеснати
  • овошје
  • јатки
  • сирење
  • лук
  • варени јајца   

 

По употреба слободно ставете ги сите делови во машина за садови.   

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star