Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Brava Цедалка за садови на склопување

Photo
Video

Делимано Брава цедалката за садови на склопување е совршен кујнски додаток за мали кујни, градинарски куќи или камперски комбиња. Тaа е направенa од силикон и пластика со цел да се постигне поголема издржливост. Расклопливиот дизајн и дршките кои можат да се вадат гарантираат лесно складирање. Таа може да се мие во машина за миење садови. Димензиите се следните: 44,5 x 33 x 11,5-5,5 см.

Brava Цедалка за садови на склопување
1.190,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Делимано Брава цедалката за садови на склопување е совршен кујнски додаток за мали кујни, градинарски куќи или камперски комбиња. Тaа е направенa од силикон и пластика со цел да се постигне поголема издржливост. Расклопливиот дизајн и дршките кои можат да се вадат гарантираат лесно складирање. Таа може да се мие во машина за миење садови. Димензиите се следните: 44,5 x 33 x 11,5-5,5 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Совршен додаток за мали кујни

Ако сакате практичен, повеќенаменски и прилагодлив дизајн, тогаш Делимано Брава цедалката за садови на склопување е вистинскиот избор за вас. Таа е совршена за мали кујни, градинарски куќи, камперски комбиња и сите оние кои сакаат мали и и чисти кујни.

Delimano Brava Collapsible Dish Rack

Прилагодлив дизајн за повеќенаменска употреба

Делимано Брава цедалката за садови на склопување доаѓа со расклоплив дизајн – можете да ја прилагодите нејзината висина да биде од 11,5 см до 5,5 см и лесно да го сместите во било која фиока во кујната или во шкафот кога не се користи. Рачките за држење на садовите можат да се отстрануваат и вие можете да ги прилагодите според вашите потреби - за да соберат чинии, тави и чаши.

Delimano Brava Collapsible Dish Rack Delimano Brava Collapsible Dish Rack Delimano Brava Collapsible Dish Rack

Може да се користи како цедалка за храна

Сопствениците на градинарските куќи и комбињата за кампување особено ќе го ценат паметниот дизајн на Brava расколпивата цедалка за садови. Откако ќе се отстранат сите дршки, ќе добиете една голема цедалка за чистење овошја и зеленчук од вашата градина.

Delimano Brava Collapsible Dish Rack

Сите причини за да ја сакате Делимано Брава цедалката за садови на склопување:

  • Практичност – расклоплив дизајн кој штеди на простор во кујната.
  • Повеќенаменски и соодветен – држачи кои се откачуваат и можат да бидат реаранжирани за различни садови.
  • Повеќенаменска – можете да го користат како цедилка за храна.
  • Трајност – направен од квалитетна пластика и силикон за долготрајна употреба.
  • Безбедна е за миење во машина за садови.
  • Совршена за користење во викендици, мали кујни или комбиња за кампување.
Delimano Brava Collapsible Dish Rack

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star