Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Brava Cooltops Садови за храна

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Brava Cooltops е сет од 5 садови за чување на храната во различни димензии, со капаци кои се заклучуваат со специјален систем од 4 точки. Без BPA, безбедни за во нив да се чува храна, безбедни за во микробранова и едноставни за чистење. Капацитет: 250мл, 350мл, 540мл, 800мл, 1200мл.

Brava Cooltops Садови за храна
1.490,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Brava Cooltops е сет од 5 садови за чување на храната во различни димензии, со капаци кои се заклучуваат со специјален систем од 4 точки. Без BPA, безбедни за во нив да се чува храна, безбедни за во микробранова и едноставни за чистење. Капацитет: 250мл, 350мл, 540мл, 800мл, 1200мл.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Максимален простор за чување на состојки

Delimano Brava Cooltops садовите се направени од флексибилен силикон кој многу лесно се склопува со што заштедувате до 60% простор во кујната кога не ги користите.

Ако сакате храната да остане свежа подолго време, тогаш Delimano Brana Cooltops се одлични за таа намена!

Одберете помеѓу 5 садови со различни димензии (250мл, 350мл, 540мл, 800мл и 1200мл) и 5 модерни бои (портокалова, зелена, сина, виолетова и розева), сите со уникатен вентил за вакумирање и испуштање на воздухот.

Капаци со херметичко затварање

Едноставно за употреба и одржување

Само наполнете ги со храната која сакате да ја чувате, наместете го капакот и затворете го херметички со помош на 4 прстениза да ја заштитите храната од штетниот воздух и микробите.

Силиконскиот материјал може да се мие во машина за садови и да се загрева во микробранова.

  • 1 - Лесно склопување

  • 2 - Ставете храна и затворете

  • 3 - Носете ги со себе

  • 4 - Ставете ги микробранова печка

  • 5 - Може да се мијат во машина за садови

  • 6 - Замрзнете го остатокот од храната

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star