Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Ран пристап до Black Friday понудите!

Ран пристап до Black Friday понудите! - Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

-80%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Brava Црпалка за шпагети

Photo
Video
-38%

Високо валитетна Brava Лажица за шпагети направена од не’рѓосувачки челик и безбедна за во машина за садови.

Одлична пакет понуда: Нарачајте 4 Brava Pro Кујнски алатки и добијте 1 БЕСПЛАТНО!
Brava Црпалка за шпагети

Редовна цена: 290,00 ден.


Специјална цена: 179,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Високо валитетна Brava Лажица за шпагети направена од не’рѓосувачки челик и безбедна за во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Идеална алатка за послужување на тестенини

Модерна, функционална алатка со 6 отвори низ кои едноставно се цеди течноста во која се вареле. Таа е неверојатно долготрајна и високо-квалитетна.    

 

Delimano Brava Spaghetti Server PRO

Delimano Brava Pro црпалката за тестенини користете ја за да послужите:

 • Delimano Brava Spaghetti Server PRO

  Шпагети

 • Delimano Brava Spaghetti Server PRO

  Равиоли

 • Delimano Brava Spaghetti Server PRO

  Јуфки

 • Delimano Brava Spaghetti Server PRO

  Тестенини во форми 

Основни кујнски алатки

Delimano Brava кујнските алатки се направени од не'рѓосувачки челик, хигиенски се, отпорни на корозија и со модерен дизајн.  

5 причини зошто Delimano Brava PRO црпалката за тестенини е незаменлива:

 • 6 отвори во средина преку кои брзо ќе се исцеди вишокот вода 
 • модерен дизајн
 • некорозивен материјал кој се мие во машина за садови
 • долготрајна
 • еколошка
Delimano Brava Spaghetti Server PRO

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома