Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

Brava Drum Grater Рачна Мелница 3 во 1

Photo
Video

Delimano Brava Drum Grater е мала и практична рачна мелница, соодветна за брза подготовка на состојките. Таа има 3 различни додатоци кои се безбедни за во машина за садови и ви заштедуваат време, труд и простор во кујната.

Brava Drum Grater Рачна Мелница 3 во 1
2.190,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Stock: 7
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Brava Drum Grater е мала и практична рачна мелница, соодветна за брза подготовка на состојките. Таа има 3 различни додатоци кои се безбедни за во машина за садови и ви заштедуваат време, труд и простор во кујната.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Иновација во кујната за полесна подготовка на храна

Доколку сакате иновации во кујната, Brava Drum Grater Рачната Мелница 3 во 1 ќе биде вашиот омилен додаток:

  • Едноставно се вакумира на било која рамна подлога,
  • Без кабел, без електрична енергија или батерии,
  • Само ставете еден од додатоците и вртете ја рачката за брза и едноставна подготовка на состојките.
Drum Grater Рачна Мелница 3 во 1

Подобри резултати со помалку труд

Подгответе го кашкавалот за пица или омлет, изрендајте јаболко за пита, тиквички и компири за миг.

Исечкајте краставица за салата за неколку секунди. Измелете јатки или бисквити за вашите десерти.

Со Delimano Brava Рачната мелница 3 во 1 можете да рендате без да се повредите. Деловите за мелење паѓаат дијагонално. така што нема потреба да ги туркате со прстите.

Drum Grater Рачна Мелница 3 во 1

Безбедна и едноставна употреба

Brava рачната мелница има пластично куќиште со провиден дел за мелење, во кој може да го следите процесот на рендање/мелење.

Сечилата се направени од високо-квалитетен челик, додека пак останатиот дел е направен од пластика без BPA.

Кога ќе се постави на подлогата се врти рачката за прицврстување, долниот дел создава вакуум и мелницата е стабилна за употреба.

Drum Grater Рачна Мелница 3 во 1

Delimano Brava рачната мелница ви нуди:

  • Брзо и едноставно мелење
  • Голема рачка, остри сечила и долен дел кој создава вакуум
  • 3 сечила
  • Делови од не'рѓосувачки челик и АБС пластика кои се мијат во машина за садови
  • Компактен дизајн за едноставно складирање
Drum Grater Рачна Мелница 3 во 1

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star