Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Brava Голема црпалка

Photo
Video

Delimano Brava Pro големата црпалка е длабока и има удобна рачка. Таа е изработена од не'рѓосувачки челик отпорен на корозија и е безбедна за во машина за садови.

Одлична пакет понуда: нарачајте 4 Brava производи и добијте 1 бесплатно!
Brava Голема црпалка
290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Brava Pro големата црпалка е длабока и има удобна рачка. Таа е изработена од не'рѓосувачки челик отпорен на корозија и е безбедна за во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Разлика која се чувствува во рацете и се гледа во чинијата

Delimano Brava Pro црпалката е идеална за послужување на супи и сосеви. 

Таа е длабока и има удобна рачка. Изработена е од не'рѓосувачки челик.     

Delimano Brava Large Ladle PRO

Delimano Brava Pro црпалката е идеална за послужување:

 • Delimano Brava Large Ladle PRO

  Супи

 • Delimano Brava Large Ladle PRO

  Гулаш

 • Delimano Brava Large Ladle PRO

  Сосеви

 • Delimano Brava Large Ladle PRO

  Манџи

Основни кујнски алатки

Не'рѓосувачкиот челик е хигиенски и долготраен.

4 причини кои ги прават овие алатки незаменливи

 • идеални за послужување супи, сосеви, чорби
 • се мијат во машина за садови
 • долготрајни се
 • еколошки
Delimano Brava Large Ladle PRO

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star