Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Brava Лажица за сервирање

Photo
Video

Delimano Brava лажицата е одлична за едноставно и брзо послужување на компири, ориз или печен зеленчук. Не'рѓосувачкиот челик е долготраен и отпорен на корозија, како и безбеден за во машина за садови.

Одлична пакет понуда: нарачајте 4 Brava производи и добијте 1 бесплатно!
Brava Лажица за сервирање
290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Brava лажицата е одлична за едноставно и брзо послужување на компири, ориз или печен зеленчук. Не'рѓосувачкиот челик е долготраен и отпорен на корозија, како и безбеден за во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Послужувајте лесно и удобно

Delimano Brava Pro лажицата за послужување е функционална алатка за вашата кујна и е идеална за послужување на секојдневни оброци.  

Сјајниот не'рѓосувачки челик ги прави овие алатки удобни, функционални и модерни. 

Delimano Brava Serving Spoon PRO

Delimano Brava Pro лажицата е одлична за послужување:

Основни кујнски алатки 

Овие алатки се изработени од не'рѓосувачки челик кој е хигиенски, отпорен на корозија и безбеден за во машина за садови.    

4 причини поради кои Delimano Brava Pro лажицата за послужување е незаменлива

  • идеална за послужување пире, ориз или печен зеленчук
  • некорозивниот материјал се мие во машина за садови
  • долготраен материјал
  • еколошки
Delimano Brava Serving Spoon PRO

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star