Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video

Delimano Brava Pro маталката е одлична за подготовка на омлет, тесто за торти, крем. Направена е од не'рѓосувачки челик кој е долготраен, отпорен на корозија и безбеден за во машина за садови.

Одлична пакет понуда: нарачајте 4 Brava производи и добијте 1 бесплатно!
Brava Маталка
290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Brava Pro маталката е одлична за подготовка на омлет, тесто за торти, крем. Направена е од не'рѓосувачки челик кој е долготраен, отпорен на корозија и безбеден за во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Едноставно матење

Delimano Brava Pro маталката е направена од некорозивен и еколошки не'рѓосувачки челик.

Delimano Brava Egg Whisk PRO

Delimano Brava Pro маталката е одлична за подготовка на:

Основни кујнски алатки

Delimano Brava Pro кујнските алатки се направени од не'рѓосувачки челик кој е хигиенски и отпорен на корозија.

4 причини поради кои Delimano Brava Pro маталката е незаменлива

  • Идеална алатка за матење јајца, павлака и други состојки 
  • некорозивен материјал кој се мие во машина за садови
  • долготраен материјал
  • еколошки 
Delimano Brava Egg Whisk PRO

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star