Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video
-19%

Со Delimano Brava PRO сетот спремањето и послужувањето храна ќе биде многу лесно. Сетот се состои од 11 најпотребни алатки од кујнски прибор, кои ќе ви бидат потребни за готвење: од различни видови лажици па до различни алатки за превртување и цедење. Нерѓосувачкиот челик обезбедува долготрајност и отпорност од ‘рѓосување и прави сите делови од сетот да се безбедни за миење во машина за садови.

Brava Pro Мега сет

Редовна цена: 3.090,00 ден.


Специјална цена: 2.490,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Со Delimano Brava PRO сетот спремањето и послужувањето храна ќе биде многу лесно. Сетот се состои од 11 најпотребни алатки од кујнски прибор, кои ќе ви бидат потребни за готвење: од различни видови лажици па до различни алатки за превртување и цедење. Нерѓосувачкиот челик обезбедува долготрајност и отпорност од ‘рѓосување и прави сите делови од сетот да се безбедни за миење во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Сè што ви е потребно за послужување и готвење се наоѓа во еден единствен мега сет

Со нашиот мега комплет Delimano Brava PRO кој вклучува 11 парчиња прибор со највисок квалитет, вие ќе имате се на дофат при подготовка на храна и готвење, без разлика на типот на храна која планирате да ја направите. Тој се состои од најголемиот избор на кујнски помагала кои ги има на пазарот.

Едноставниот, но модерен дизајн го прави овој прибор да се вклопи совршено во секоја кујна и лесно се совпаѓаат со стилот на било кој предмет или уред. Овој комплет е достапен во убава кутија и тоа го прави да биде совршен подарок за многу поводи.

Delimano Brava PRO Mega Utensils Set

Во Delimano Brava PRO мега сетот добивате:

Основни кујнски помагала за секоја кујна

Колекцијата на кујнски прибор од Delimano Brava е одлична за секоја кујна.

Нерѓосувачкиот челик помага да се одржат високите хигиенски стандарди, отпорноста кон корозијата и изгледа навистина добро во било која кујна. Неговиот дизајн е вонвременски, тој е особено мазен и е обоен со Делимано портокалова боја, што дава модерен изглед кај секоја кујна.

5 причини зошто ќе го засакате Delimano Brava PRO сетот од кујнски алатки

  • Сетот од 11 не'рѓосувачки алатки содржи сè што ви е потребно да го подготвите совршеното јадење
  • Ергономските рачки го намалуваат уморот и овозможуваат лесно ракување
  • Материјал може да се мие во машина за миење садови
  • Долготрајни
  • Не'рѓосувачки челик кој може да се рециклира и е еколошки.
Delimano Brava PRO Mega Utensils Set

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star