Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Бесплатна достава на сите нарачки!

Бесплатна достава на сите нарачки! - Купувајте безбедно од дома.

Купувајте безбедно од дома.

 
 
[banner_timer]
 

Brava Сет од 4 даски за сечкање

Photo
Video

Со Brava сетот од 4 даски за сечкање имате можност да ги одделите состојките кои ги сечкате благодарение на различните бои на даските: виолетова за сирово месо, сина за морска храна, зелена за зеленчук и жолта за зготвена храна. Добивате и основа за чување, а даските се безбедни за во машина за садови. Димензии: 33 x 7 x 21,5 см.

Brava Сет од 4 даски за сечкање
1.490,00 ден.
1.190,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Со Brava сетот од 4 даски за сечкање имате можност да ги одделите состојките кои ги сечкате благодарение на различните бои на даските: виолетова за сирово месо, сина за морска храна, зелена за зеленчук и жолта за зготвена храна. Добивате и основа за чување, а даските се безбедни за во машина за садови. Димензии: 33 x 7 x 21,5 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Подобра организација во подготовка на состојките

Практичен додаток во секоја кујна.

Delimano Brava сетот од 4 даски за сечкање содржи 4 модерни даски за сечкање во различни бои и со илустрации со цел да се знае која даска за која употреба е наменета

  • Црвена за месо
  • Сина за риба
  • Зелена за зеленчук
  • Жолта за готвена храна
Технички карактеристики
Димензија 33 x 7 x 21,5 см.
Материјал PP, АБС

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star