Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Brava Spring Slicer Алатка за сечкање

Photo
Video
-60%

Delimano Brava Spring Slicer Алатката за сечкање ќе ви го олесни сечкањето на овошјето и зеленчукот. Брзо, едноставно и безбедно ќе ги подготвите сите намирници кои ви се потребни за здрав и вкусен оброк. Алатка која нуди повеќе опции, лесно се употребува, лесно се чисти, лесно се складира и која ќе ја користите секој ден. Сетот вклучува и сад.

Brava Spring Slicer Алатка за сечкање

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 1.190,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Brava Spring Slicer Алатката за сечкање ќе ви го олесни сечкањето на овошјето и зеленчукот. Брзо, едноставно и безбедно ќе ги подготвите сите намирници кои ви се потребни за здрав и вкусен оброк. Алатка која нуди повеќе опции, лесно се употребува, лесно се чисти, лесно се складира и која ќе ја користите секој ден. Сетот вклучува и сад.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Сечкање како од ресторан во вашата кујна

Заборавете на маката која ви ја задаваат ножевите и даските за сечкање. Оваа алатка има уникатен механизам со кој автоматски ќе ги исечкате овошјето и зеленчукот со секое притискање. Има паметен дизајн за поголема безбедност и помалку нерд во кујната. 

Лесно и едноставно ракување

Со 40 дебелини од 02 до 8,0мм и два различни начини на сечкање, оваа алатка ќе ви овозможи многу начини за брза подготовка на салати, оброци со овошје, супи, чорби и повеќе Претворете ги состојките во:

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Парчиња

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Коцки

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Ситни стапчиња

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Дебели стапчиња

Разновидноста е нејзиното средно име

Потрошете помалку време во сечкање во кујната и повеќе време во уживање во свежите, здрави и вкусни оброци подготвени со помошта на оваа алатка за сечакње. Предностите на оваа алатка пред даската за сечкање се:

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Систем со тројно сечило - нема потреба да ги  менувате сечилата бидејќи тие се вградени и се прилагодуваат на вашите желби

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Лесно прилагодете ја дебелината од 0,5мм – 8мм

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Уникатна технологија за сечење која ја олеснува работата

 • Delimano Brava Spring Slicer

  XXL отвор и додаток за безбедно притискање на состојките

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Вклучен сад за собирање на состојките

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Рачката се заклучува кога не се користи за дополнителна безбедност

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Лесна за чистење - под млаз вода со вклучената четка или во машина за садови

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Склопете и складирајте било каде

Сетот вклучува:

 1. Основа со тројно сечило и рачка
 2. Сад
 3. Безбедносен додаток за притискање
 4. XXL отвор
 5. Четка за чистење
1
2
3
4
5
Delimano Brava Spring Slicer

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.