Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

ПЕТОК 13

ПЕТОК 13 - Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

до -53%
 
[banner_timer]
 

Brava Штипка за храна

Photo
Video

Delimano Brava штипката е одлична за секоја кујна и е соодветна за разновидни употреби: печење, превртување, фаќање на состојките и нивно преместување, послужување, итн. Не’рѓосувачкиот челик обезбедува високи хигиенски стандарди, изгледа убаво во секоја кујна. Има безвременски дизајн, со детал во портокалова боја.

Brava Штипка за храна
290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: 10 до 17 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Delimano Brava штипката е одлична за секоја кујна и е соодветна за разновидни употреби: печење, превртување, фаќање на состојките и нивно преместување, послужување, итн. Не’рѓосувачкиот челик обезбедува високи хигиенски стандарди, изгледа убаво во секоја кујна. Има безвременски дизајн, со детал во портокалова боја.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Delimano Brava штипката е одлична за секоја кујна и е соодветна за разновидни употреби - како печење, превртување, фаќање на состојките и нивно преместување, послужување, итн.

Не’рѓосувачкиот челик обезбедува високи хигиенски стандарди, изгледа убаво во секоја кујна; има безвременски дизајн, со детал во портокалова боја.

Mожe да се миe во машина за садови и е исто така еколошки.

Приборот од не’рѓосувачки челик ги обезбедува највисоките хигиенските стандарди.

  • Модерен изглед & врвен квалитет ·
  • Долготрајност
  • Мазни на допир
  • Отпорност на корозија
  • Безбедни за во машина за садови
  • Не’рѓосувачкиот челик комплетно се рециклира
Технички карактеристики
Димензија Спакуван во кутија со димензии: 30x10x10см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.