Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Имајте топол пијалок во рака со Delimano Brava Термо чашата. Привлечниот и функционален дизајн во два слоја ви овозможува вашите пијалоци да останат жешки и свежи подолго, додека чашата е секогаш студена на допир. Капакот и прстенот нудат двојна заштита преку протекување. Имате простор за целосна персонализација со тоа што ќе ставите вашата слика или цртеж. Собира 400мл од вашиот омилен пијалок.

Brava Thermo Чаша
690,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Имајте топол пијалок во рака со Delimano Brava Термо чашата. Привлечниот и функционален дизајн во два слоја ви овозможува вашите пијалоци да останат жешки и свежи подолго, додека чашата е секогаш студена на допир. Капакот и прстенот нудат двојна заштита преку протекување. Имате простор за целосна персонализација со тоа што ќе ставите вашата слика или цртеж. Собира 400мл од вашиот омилен пијалок.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Понесете ја секаде и уживајте во топли пијалоци цел ден!

Со Delimano Brava Термо чашата, можете да уживајте во жешки свежи пијалоци, многу подолго. Термо чашата е стилски и практичен начин за да ги одржите вашите пијалоци повкусни, на работа или на прошетка. Чашата ги има следните предности:

  • Нема потреба да купувате чај или кафе секој ден, понесете си од дома.
  • Внатрешниот слој на термо чашата е изработен од не'рѓосувачки челик кој ги чува пијалоците топли, подолго време.
  • Чашата лесно се чисти и може да се мие во машина за садови.
  • Дизајнот со два слоја значи дека чашата секогаш ќе биде безбедна и студена на допир.
  • Променете го изгледот на вашата чаша со фотографија или цртеж под прозирниот, надворешен слој. Изразете се и чувајте ги скапоцените моменти при рака додека уживате во вашиот пијалок.
  • Стилски и безбеден, капакот е дизајниран да спречи протекување, додека чашата има големија која ја собира во вашата чанта.

Цврста и лесна, Delimano Brava Термо чашата собриа 400мл од вашиот омилен пијалок. 

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star