Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Ран пристап до Black Friday понудите!

Ран пристап до Black Friday понудите! - Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

-80%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Brava Вилушка за месо

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-38%

Високо квалитетна Brava PRO вилушка за месо, одлична за сечење и послужување парчиња месо, ребра, кебапи, итн. Направена е од не’рѓосувачки челик и е безбедна за во машина за садови.

Одлична пакет понуда: Нарачајте 4 Brava Pro Кујнски алатки и добијте 1 БЕСПЛАТНО!
Brava Вилушка за месо

Редовна цена: 290,00 ден.


Специјална цена: 179,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-556
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Високо квалитетна Brava PRO вилушка за месо, одлична за сечење и послужување парчиња месо, ребра, кебапи, итн. Направена е од не’рѓосувачки челик и е безбедна за во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Исечете идеални парчиња со помош на Brava Pro вилушката за месо 

Оваа вилушка е многу едноставна за употреба и со неа многу лесно ќе го преместите месото од едно на друго место и ќе го исечете.

Delimano Brava Meat Fork PRO

Delimano Brava Pro вилушката за месо е одлична за држење, преместување и вртење:

 • Delimano Brava Meat Fork PRO

  Печено телешко

 • Delimano Brava Meat Fork PRO

  Печено пиле

 • Delimano Brava Meat Fork PRO

  Ребра

 • Delimano Brava Meat Fork PRO

  Ролат од мелено месо

 

5 причини зошто Delimano Brava Pro вилушката за месо е незаменлива

 • едноставно држете, кревајте и поместувајте го месото
 • сечете и послужувајте 
 • се мие во машина за садови
 • долготрајна е
 • еколошка
Delimano Brava Meat Fork PRO

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома