Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Copper Crisper Сет за печење

Photo
Video
-42%

Гответе крцкава храна без маснотии со Copper Crisper. Поткренатиот послужавник обезбедува топлиот воздух да циркулира околу храната за обезбедување на идеален крцкав изглед, додека пак послужавникот ги задржува трошките и течноста за рерната да ви биде чиста. Производот е направен од нелепливи материјали за едноставно чистење. Димензии: решетка - 22.3 x 30.3 см, послужавник - 24.5 x 32.5 см.

Copper Crisper Сет за печење

Редовна цена: 1.190,00 ден.


Специјална цена: 690,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Гответе крцкава храна без маснотии со Copper Crisper. Поткренатиот послужавник обезбедува топлиот воздух да циркулира околу храната за обезбедување на идеален крцкав изглед, додека пак послужавникот ги задржува трошките и течноста за рерната да ви биде чиста. Производот е направен од нелепливи материјали за едноставно чистење. Димензии: решетка - 22.3 x 30.3 см, послужавник - 24.5 x 32.5 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Трансформирајте ја рерната во фритеза

Со Delimano Copper crisper пржете во рерна! 

Поткренатиот сад за готвење овозможува загреаниот воздух постојано да циркулира околу храната, за на крајот да добиете совршено крцкав оброк. Со овој начин на готвење не користите масло додека подготвувате помфрит, прстени од кромид, зеленчук или пилешки прсти.     

Delimano Copper crisper

Без превртување, загорување, со помалку калории и маснотии

Подгответе помфрит крцкав однадвор а мек одвнатре. Послужете се со идеално испржена сланина, превкусни колачиња, подгответе пилешко без да плива во масло. Гответе здрава, крцкава храна со Copper Crisper!

 • Delimano Copper crisper

  Поховано пилешко

 • Delimano Copper crisper

  Сланина

 • Delimano Copper crisper

  Полнето тесто

 • Delimano Copper crisper

  Моцарела

 • Delimano Copper crisper

  Риба и помфрит

 • Delimano Copper crisper

  Колачиња

2 во 1 - Тава за печење и решетка

Copper Crisper можете да го користите секој ден за подготовка на здрави и вкусни оброци за вас и вашето семејство.  

Овој сет содржи:

 • Delimano Copper crisper

  Нелеплива тава: ја заштитува вашата рерна од течности и трошки. Можете и одделно да ја користите за печење на колачиња.

 • Delimano Copper crisper

  Нелеплива решетка: обезбедува загреаниот воздух да циркулира околу состојките за идеално крцкаво јадење.

И двата дела од овој производ се едноставни за миење и можат да се стават во машина за садови. 

Технички карактеристики
Дополнителни информации Димензии: решетка - 22.3 x 30.3 см, послужавник - 24.5 x 32.5 см.
Материјал јаглероден челик, не‘рѓосувачки челик

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star