Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Gourmet Cutlery Сет за торта

Photo
Video
-39%

Delimano Gourmet Cutlery Сет за торта направен од високо-квалитетен не’рѓосувачки челик кој вклучува нож и лажица за сервирање. Идеален е за послужување во најразлични пригоди: родендени, годишнини и др.

Gourmet Cutlery Сет за торта

Редовна цена: 798,00 ден.


Специјална цена: 490,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Gourmet Cutlery Сет за торта направен од високо-квалитетен не’рѓосувачки челик кој вклучува нож и лажица за сервирање. Идеален е за послужување во најразлични пригоди: родендени, годишнини и др.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Внесете елеганција во оброците со Delimano Gourmet Cutlery производите!

Оваа линија на Делимано вклучува различни производи за секоја намена, од прибор за јадење, до сетови за торта и салата, како и детски сетови. Сите се направени од 18/10 не’рѓосувачки челик. Нивниот модерен и елегантен дизајн ги прави одлични за секој оброк во трпезарии со најразличен декор. Delimano Gourmet Cutlery производите се безбедни за во машина за садови и се многу пријатни на допир.

Delimano Gourmet Cutlery Сет за торта направен од високо-квалитетен не’рѓосувачки челик кој вклучува нож и лажица за сервирање. Идеален е за послужување во најразлични пригоди: родендени, годишнини и др.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star