Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

ПЕТОК 13

ПЕТОК 13 - Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

до -53%
 
[banner_timer]
 

Gourmet Steak Сет ножеви

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Delimano Gourmet Сетот ножеви се квалитетно изработени сечила кои го олеснуваат сечењето на секое парче месо. Висококвалитетните ножеви се изработени од едно парче 100% јапонски нерѓосувачки челик, кој е познат по својата трајност. Сетот е составен од два назабено ножеви кои се отпорни на 'рѓосување и се беззбедни за миење во машина за садови.

Gourmet Steak Сет ножеви
1.490,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Delimano Gourmet Сетот ножеви се квалитетно изработени сечила кои го олеснуваат сечењето на секое парче месо. Висококвалитетните ножеви се изработени од едно парче 100% јапонски нерѓосувачки челик, кој е познат по својата трајност. Сетот е составен од два назабено ножеви кои се отпорни на 'рѓосување и се беззбедни за миење во машина за садови.

Дознајте повеќе
Технички карактеристики
Димензија 23,1cm
Материјал не‘рѓосувачки челик

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.