Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Длабока тава, Ростер тава и JOY Кујнски сечко Про

Photo
Video

Green Planet Длабоката тава, која нуди неверојатно задржување на топлината и е многу лесна, ќе подготвите зеленчук, компири и тестенини, како и супи, сосови и чорби. Green Planet Ростер, еколошка тава која ќе ја ослободи вашата имагинација. JOY Кујнски сечко ПРО - Забрзајте ја подготовката на храна со овој практичен и моќен сечко.

Длабока тава, Ростер тава и JOY Кујнски сечко Про
6.160,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
Кратко инфо

Green Planet Длабоката тава, која нуди неверојатно задржување на топлината и е многу лесна, ќе подготвите зеленчук, компири и тестенини, како и супи, сосови и чорби. Green Planet Ростер, еколошка тава која ќе ја ослободи вашата имагинација. JOY Кујнски сечко ПРО - Забрзајте ја подготовката на храна со овој практичен и моќен сечко.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Green Planet Длабока тава

Вистинската големи за подготовка на вкусни јадења за двајца или тројца, Delimano Green Planet Длабоката тава има основа од еколошки алуминиум и е изработена според највисоките стандарди, со цел да ви помогне да бидете креативни во кујната. Благодарение на оваа тава ќе можете да готвите без воопшто масло.

Со оваа тава која е со димензија од 26см (капацитет 2,9л), ќе можете да подготвит епојадок за сите во семејеството, дури и да ја згреете пциата. Исто така, одлична е за запржување на месо и зеленчук.

Green Planet линијата од Delimano има вградена индукциска плоча од нерѓосувачки челик за да може да се користи на сите видови шпорети, вклучувајќи и индукција.

Delimano Green Planet High Pan

Green Planet Ростер тава

Доволно голема за најголемите оброци, мисирка, риба, телешко или зеленчук, оваа голема ростер тава со димензии 35x27см. и капацитет од 5,8л. од Delimano ќе ви помогне да подготвите доволно храна за целото семејство. Обложена со нелеплива PPG Eclipse HB облога, оваа ростер тава не само што е лесна, туку и супер трајна.

Неверојатно лесна за држење, оваа тава е идеална за печење на компири и зеленчук како прилог за главното јадење. Подгответе вкусни предјадења, пилешко или риба или пак цимет ролнички или торта за подоцна. Секоја храна ќе се испече брзо и рамномерно.

Delimano Green Planet High Pan

Joy Кујнски сечко Про

Олеснете си го сечкањето без да треба да правите компромис на работниот простор во кујната, благодарение на овој компактен, електричен Delimano Joy Кујнски сечко Про. Можеби е мал, но има моќнот брзо да исечка лук, кромид, билки и јатки - сите состојки кои не би сакале да ги допирате. Има моќност од 200W и сечило од не'рѓосувачки челик за да може да исечка овошје, зеленчук, билки, јатки и дури потврди состојки, со леснотија.

Delimano Joy Chopper Pro
Дополнителни информации

Green Planet Длабока тава

  • Димензија 26см.
  • Капацитет 2,9л.

Green Planet Ростер тава

  • Димензија 35x27см.
  • Капацитет 5,8л.

Joy Кујнски сечко Про

  • Напон: 220V - 240V;
  • Фреквенција: 50Hz/60Hz;
  • Моќност: 200W

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.