Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

JOY Апарат за пуканки

Photo
Video
1+1

Подгответе вкусни пуканки со овој практичен Delimano JOY Апарат за пуканки. Наполнете, вклучете и гледајте како апаратот ќе подготви вкусни пуканки за само 2 минути, без масло. Моќност 1200 W, вклучена мерилка.

Специјална понуда! Нарачајте еден и ќе добиете уште еден на ПОДАРОК!
Понудата важи уште
JOY Апарат за пуканки
1.980,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Подгответе вкусни пуканки со овој практичен Delimano JOY Апарат за пуканки. Наполнете, вклучете и гледајте како апаратот ќе подготви вкусни пуканки за само 2 минути, без масло. Моќност 1200 W, вклучена мерилка.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Подгответе вкусни нискокалорични пуканки за само 2 минути

Вечерта резервирана за гледање филм, сега можете да ја направите уште позабавна со Delimano Joy Апаратот за пуканки. Подгответе голем сад со лесни и вкусни пуканки за целото семејство. Со овој апарат ќе подготвите голема доза пуканки за само 2 минути.

Delimano Joy Popcorn Maker

Само жежок воздух и ништо друго

Delimano Joy Апаратот за пуканки работи со моќност од 1200W со цел да подготви вкусни, крцкави пуканки со користење само на циркулација од топол воздух, без потреба на масло.

Delimano Joy Popcorn Maker

Лесен за користење без неред во кујната

Подготовката на домашни пуканки никогаш не била толку лесна. Едноставно наполнете го апаратот со помош на вклучената мерилка, вклучете го апаратот и за само 2 минути ќе добиете вкусни и крцкави пуканки. Поради тоа што не содржат холестерол и имаат ниска калоричност, пуканките се ужинка во која можете да уживате без грижа на совест.
И откако ќе го изгледате филмот? Чистењето е лесно и нема остатоци од масло во апаратот. Компактниот дизајн прави тој да не зафаќа многу простор, па ќе можете да го чувате во секој агол на кујната.

Delimano Joy Popcorn Maker

Зачинете по ваша желба

Топлите, лесни пуканки се вкусни со малку сол, но не застанувајте тука. Можете да користите путер и пармезан, маслиново масло и лук, мелени јатки, кари, цимет, чоколадо, чили - експериментирајте и најдете ја највкусната комбинација за вас.

 • Delimano Joy Popcorn Maker

  Солени

 • Delimano Joy Popcorn Maker

  Благи

 • Delimano Joy Popcorn Maker

  Со цимет

 • Delimano Joy Popcorn Maker

  Со мед

Технички карактеристики
Димензија 17.3x15.7x28.9cm

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star