Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба

Страшно добри попусти до 70%

-70%%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Joy Дигитален бокал

Photo
Video

Со Joy Дигиталниот бокал можете да ја загреете водата на прецизна температура која ви е потребна. Дигиталното копче и индикаторот за температура ви даваат комплетна контрола врз одржувањето на топлината, додека пак со индикаторот за ниво на вода секогаш ќе знаете колку вода има останато. Автоматска функција за исклучување, заштита од прегревање и загревање без вода. Моќност: 2200W. Капацитет: 1,7Л

Joy Дигитален бокал
2.790,00 ден.
2.290,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Со Joy Дигиталниот бокал можете да ја загреете водата на прецизна температура која ви е потребна. Дигиталното копче и индикаторот за температура ви даваат комплетна контрола врз одржувањето на топлината, додека пак со индикаторот за ниво на вода секогаш ќе знаете колку вода има останато. Автоматска функција за исклучување, заштита од прегревање и загревање без вода. Моќност: 2200W. Капацитет: 1,7Л

Дознајте повеќе
Детали за производот

Одличен дизајн за едноставно ракување

Бокалот е безжичен и може слободно да се поткрене од основата за поедноставно истурање, полнење и послужување. Капацитетот е од 1,7 литри кои многу брзо се загреваат благодарение на моќната основа за загревање од 2200W. Безбедноста е осигурана со автоматската функција за исклучување, капакот кој се заклучува, заштитата од загревање без течност и сијаличка - индикатор. Дополнително, филтерот обезбедува едноставно чистење. 

Бокал со кој ќе ја одберете температурата 

Delimano Joy дигиталниот бокал има практична функција за одредување на температурата од 40°C до 99°C, што ви овозможува прецизно определување на температурата брзо и едноставно. Овој бокал има и функција за одржување на топлината до половина час.    

Технички карактеристики
Дополнителни информации Капацитет: 1.7л.
Дополнителни карактеристики 1850 – 2200W; 220 – 240V

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star