Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Joy Duomix Додаток сечко

Photo
Video

Идеално решение за сечкање на сите видови на состојки

Delimano Joy Duomix сечкото е одличен додаток за основниот Delimano Joy Duomix сет. Со него лесно ќе ги исечкате сите состојки. Дополнително, тој е многу едноставен за миење.

  • Мал, но многу моќен и тивок сечко
  • Едноставен за употреба и соодветен за сечкање на сите видови на состојки
  • Изработен од високо - квалитетни материјали кои се едноставни за чистење
Joy Duomix Додаток сечко
690,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Идеално решение за сечкање на сите видови на состојки

Delimano Joy Duomix сечкото е одличен додаток за основниот Delimano Joy Duomix сет. Со него лесно ќе ги исечкате сите состојки. Дополнително, тој е многу едноставен за миење.

  • Мал, но многу моќен и тивок сечко
  • Едноставен за употреба и соодветен за сечкање на сите видови на состојки
  • Изработен од високо - квалитетни материјали кои се едноставни за чистење
Дознајте повеќе
Детали за производот

Компактно решение за перфекција во вашата кујна

Delimano Joy Duomix сечкото е мал, но неверојатно ефикасен сечко со силни, остри сечила од не’рѓосувачки челик кои едноставно поминуваат низ сите видови на состојки. Со него ќе сечкате лук, кромид или зачини, а можете да го користите и за подготовка на пире, сосеви и крем супи.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star