Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video
-58%

Дополнително шише за смути

Delimano Joy Duomix шишето за смути е направено од високо-квалитетни и безбедни материјали и може да се мие во машина за садови.

Joy Duomix Шише за смути

Редовна цена: 690,00 ден.


Специјална цена: 290,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Дополнително шише за смути

Delimano Joy Duomix шишето за смути е направено од високо-квалитетни и безбедни материјали и може да се мие во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Високо - квалитетно шише за смути

Подгответе здрави и вкусни оброци за вашето семејство со Delimano Joy Duomix апаратот и потоа понесете ги со вас каде и да одите во ова високо - квалитетно шише за смути. Направено е од безбедни материјали и е достапно во 3 бои: зелена, сина и портокалова.

Капацитет на шишето е 600мл.

Технички карактеристики
Дополнителни информации Капацитет на шишето е 600мл.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star