Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Нема потреба од батерии. Додадете елеганција во вашата кујна со оваа кујнска вага која работи со помош на вградено динамо и автоматски се исклучува. Доволно е само да го завртите копчето. Таа има компактен и тенок дизајн со дисплеј кој е јасен и едноставен за употреба.Функцијата tare“ ви овозможува да мерите неколку состојки истовремено. Мери до 5КГ Димензии: 25х19х1,4см.

Joy Кујнска вага
2.190,00 ден.
1.390,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Нема потреба од батерии. Додадете елеганција во вашата кујна со оваа кујнска вага која работи со помош на вградено динамо и автоматски се исклучува. Доволно е само да го завртите копчето. Таа има компактен и тенок дизајн со дисплеј кој е јасен и едноставен за употреба.Функцијата tare“ ви овозможува да мерите неколку состојки истовремено. Мери до 5КГ Димензии: 25х19х1,4см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Кујнска вага која е подготвена за употреба во секое време

Delimano Joy кујнската вага не работи на батерии и има интегриран генератор - едноставно свртете го копчето два круга и вагата е подготвена за мерење на состојки до 5 кг. Функцијата Tare ви овозможува да да мерите повеќе состојки истовремено во грамови, унци, фунти, па дури и милилитри (за вода и млеко).

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star