Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Joy Рачен блендер 3 во 1

Photo
Video
-33%

Рачниот блендер 3 во 1 вклучува сад за блендирање со капацитет од 700мл, длабок сад, сечило и адаптер за сечкото. Со процесор од не’рѓосувачки челик и ергономска рачка. Блендерот има моќен мотор од 600W со една основна брзина и варијабилна брзина. Лесен за чистење, чување и употреба.

Joy Рачен блендер 3 во 1

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 1.990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Рачниот блендер 3 во 1 вклучува сад за блендирање со капацитет од 700мл, длабок сад, сечило и адаптер за сечкото. Со процесор од не’рѓосувачки челик и ергономска рачка. Блендерот има моќен мотор од 600W со една основна брзина и варијабилна брзина. Лесен за чистење, чување и употреба.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Блендирајте, сечкајте, матете и мелете директно во садот

Овој функционален сет ви дава исклучително задоволителни резултати. За разлика од другите процесори на храна и блендер, процесорот на Delimano JOY Hand Blender едноставно го ставате во храната и истата ја обработувате согласно вашите желби и потреби, директно во длабок сад, тава или чинија.

Садот за блендирање има нелизгачка основа и мерица

Сетот има сад за блендирање со капацитет од 700мл. со нелизгачка основа и мерица како и проѕирно стакло. Чоперот вклучува и сад, сечило и адаптер. Садот на чоперот, исто така, има и нелизгачка основа.

Процесор, маталка и сечило од не’рѓосувачки челик

Процесорот, маталката и сечилата се направени од високо-квалитетен не’рѓосувачки челик. Сите делови и додатоци се направени од долготрајни материјали. 

Лесен за употреба, чистење и чување - одлични резултати

Delimano JOY Рачниот блендер 3 во 1 е лесен за употреба, чување и чистење. Тој ви дава одлични резултати. Додатоците се едноставни за местење и ви овозможуваат да блендирате, сечкате, матите и мелете. Блендерот има моќен мотор од 600 W со една основна брзина и варијабилна брзина.

Ергономска рачка

Delimano JOY рачниот блендер 3 во 1 има ергономска рачка која овозможува безбедно да удобно да управувате со апаратот.   

Сите додатоци можат да се мијат во машина за садови

За чистење на додатоците за блендирање, едноставно исплакнете ги под млаз вода и ставете ги во машина за садови. 

7 причини зошто ќе го сакате Delimano JOY рачниот блендер

 • 3 во 1 решение: блендира, мати, сечка
 • долготрајна челична конструкција која ќе трае со години
 • ергономска рачка
 • лесен за чистење и додатоци кои се безбедни за миење во машина
 • садот за сечкање има нелизгачка основа
 • моќен мотор со јачина од 600 W
 • 2 опции за брзина: една основна и една варијабилна брзина

Се препорачува за:

 • секој на кој му е потребен рачен блендер кој е функционален и повеќенаменски
 • секој на кој му е потребен апарат со повеќе функции од блендирање, сечкање, матење и мелење
 • секој оној кој бара комактен сет со значајни додатоци
 • секој кој има ограничен простор во кујната
 • оние кои сакаат кујнски апарати кои се лесни за чистење.

Во комплетот добивате:

 • Основа на моторот со јачина од 600W
 • Додаток Кујнски сечко со сечило од не`рѓосувачки челик,
 • Нелизгачки сад за сечкање од 500 мл, со Капак
 • Додаток Маталка
 • Додаток за блендирање
 • Висок сад за за блендирање и матење од 700 мл, со мерки за волумен и Капак.
 • Садовите се пластични, без БПА.
Дополнителни информации

Во комплетот добивате:

 • Основа на моторот со јачина од 600W
 • Додаток Кујнски сечко со сечило од не`рѓосувачки челик,
 • Нелизгачки сад за сечкање од 500 мл, со Капак
 • Додаток Маталка
 • Додаток за блендирање
 • Висок сад за за блендирање и матење од 700 мл, со мерки за волумен и Капак.
 • Садовите се пластични, без БПА.
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики 1 фиксна брзина + променлива брзина ; Моќност: 600W; Капацитет: 700мл.

Рецензии од купувачи 3 рецензии

5

3 рецензии

3 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Даница

www.delimano.com.mk

Се во 1 производ Супер :))
Каде и да треба да подаруваме подарок , го купуваме овој апарат :))) , незаменлив ние го користиме веќе 5 години , рачниот пасатор е супер за топли јадења за пасирање додека се на шпорет бидејќи е инокс , миксерчето е одлично за лесни теста , и садот за блендирање и сацкање и каша правење екстра за се

Маша

www.delimano.com.mk

Одличен
Со години го користам и е еден од најчестите подароци кои ги подарувам, особено на млади брачни партнери.

Сања

www.delimano.com.mk

Чиста десетка!
Супер апарат со повеќе функции, одличен за мала кујна

3 производ(и)