Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Сад за Кујнски робот ПРО

Photo
Video

Гответе, печете и создавајте нови рецепти со помош на вашиот Delimano Кујнски робот. Надградете го вашиот робот со дополнителен сад од нерѓосувачки челил. Со капацитет од 4,5л, тој е совршен за подготовка на тесто за леб, за метење на белки од јајца или за шлаг за сите роденденски торти. Без пластични делови и безбеден за миење во машина за садови.

Сад за Кујнски робот ПРО
1.290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Гответе, печете и создавајте нови рецепти со помош на вашиот Delimano Кујнски робот. Надградете го вашиот робот со дополнителен сад од нерѓосувачки челил. Со капацитет од 4,5л, тој е совршен за подготовка на тесто за леб, за метење на белки од јајца или за шлаг за сите роденденски торти. Без пластични делови и безбеден за миење во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Брза подготовка со дополнителен сад за вашиот Кујнски робот

Доколку сериозно се посветувате на печење, тогаш знаете колку е напорно кога рецептот бара да ги матите јајцата со шеќерот посебно а потоа и белките. Ако имате еден сад од Кујнскиот робот, тогаш ќе треба да ги префрлите жолчките во друг сад, па да го измиете, па да ги изматите белките. Не повеќе!

Надградете го вашиот Кујнскиот робот Про со дополнителен сад. Многу е практичен кога подготвувате повеќе од еден леб, торта или други рецепти.

Ист како постоечкиот сад

Садот за Delimano Кујнскиот робот Про е направен од нерѓосувачки челик со капацитет од 4,5л. Садот е траен, не испушта вкус и може да се мие во машина за садови.

Исто како и постоечкиот сад, одличен е за подготовка на секакви рецепти и е идеално решение за вашите готвачки авантури.

Технички детали:

  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • капацитет: 4,5л

Садот за Delimano Кујнскиот робот Про е дополнителен дел од Кујнскиот робот Про.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star