Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-88%

Legends Лончињата за деца се специјално дизајнирани за деца, со сладок и разигран дизајн со мачиња, бубамари и детска игра. Со нив можете лесно и брзо да подготвите една порција какао, топло чоколадо и сл. Одговараат на сите шпорети вклучувајќи и индукција, а исто така можете да ги користите и во рерна. Лесни за се за одржување а може да се мијат во машина за садови.

Legend Детски лончиња

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 119,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Legends Лончињата за деца се специјално дизајнирани за деца, со сладок и разигран дизајн со мачиња, бубамари и детска игра. Со нив можете лесно и брзо да подготвите една порција какао, топло чоколадо и сл. Одговараат на сите шпорети вклучувајќи и индукција, а исто така можете да ги користите и во рерна. Лесни за се за одржување а може да се мијат во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Специјално изработени за деца - со слатки мотиви со животни

Традиционални материјали и облик кој нè враќа во нашето детство

Не содржат никел, одлични за сите кои имаат алергија на никел

Гответе или загревајте директно, на сите шпорети вклучувајќи и индукција

Наменети за подготовка на една порција, а безбедни се за користење и во рерна за подготовка на една порција колачиња, ориз, и др.

Лесни за чистење и безбедни за миење во машина за садови

Идеални за:

жешки пијалоци, какао, топло чоколадо

жешки јадења: каша, супа и сл.

печење директно во нив за подготовка на колачиња и др.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома