Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Сакате ли прекрасен чоколаден прелив за Вашата торта? Сакате ли да направите бисквит торта или да изматите јајца? Овој практичен сад за матење ќе ви помогне тоа да го направите без никаков проблем. Изработен од долготраен не'рѓосувачки челик со пластичен капак кој спречува прскање. Дијаметар 24 см.

Perla Сад за матење
1.998,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Сакате ли прекрасен чоколаден прелив за Вашата торта? Сакате ли да направите бисквит торта или да изматите јајца? Овој практичен сад за матење ќе ви помогне тоа да го направите без никаков проблем. Изработен од долготраен не'рѓосувачки челик со пластичен капак кој спречува прскање. Дијаметар 24 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Одличен за подготовка на колачиња, бисквити или пак тесто

Delimano Pela Садот за матење е одличен за матење јајца, подготовка на најразлични колачиња или останати сосови за готвење. Поради неговата нелизгачка подлога, не треба да стравувате дека садот ќе се излизга и дека состојките ќе се истурат.

Дополнителниот заоблен дизајн на горниот дел од садот, обезбедува полесно да ги истурите состојките од садот без да направите неред.

Садовите за матење се едни од најпотребните алатки на секоја кујна и затоа тие мораат да бидат практични и долготрајни. Perla садот за матење од се одликува со:

  • Квалитетно производство
  • Висококвалитетни материјали
  • Нелизгачко дно и
  • Одбележана линија за мерење на количината од внатрешната страна на садот за полесно дозирање.
Технички карактеристики
Дополнителни информации Дијаметар: 24 см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star