Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Platinum Kitchen Robot Deluxe Додаток за сечкање и рендање

Photo
Video
-77%

Искористете ја максимално вашата Мелница за месо за Кујнскиот робот Deluxe со овој додаток за рендање и сечeње. Лесно се прикачува и со него добивате три различни додатоци. Брзо обработете го зеленчукот за салата, супи, сосови, рендете или исечете кашкавал и јатки и повеќе за побрзо готвење, печење и др.

Platinum Kitchen Robot Deluxe Додаток за сечкање и рендање

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 690,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Stock: 4
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Искористете ја максимално вашата Мелница за месо за Кујнскиот робот Deluxe со овој додаток за рендање и сечeње. Лесно се прикачува и со него добивате три различни додатоци. Брзо обработете го зеленчукот за салата, супи, сосови, рендете или исечете кашкавал и јатки и повеќе за побрзо готвење, печење и др.

Дознајте повеќе
Детали за производот
Искористете ја максимално вашата Мелница за месо за Кујнскиот робот Deluxe со овој додаток за рендање и сечeње. Лесно се прикачува и со него добивате три различни додатоци. Брзо обработете го зеленчукот за салата, супи, сосови, рендете или исечете кашкавал и јатки и повеќе за побрзо готвење, печење и др.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници работат до 19 ч.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома