Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Ран пристап до Black Friday понудите!

Ран пристап до Black Friday понудите! - Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

-80%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Platinum Deluxe PRO Кујнски робот

Photo
Video

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe е дизајниран за миксирање на различни видови храна, од белки од јајца до тесто за леб. 8 брзини и опција за пулсирање, ви овозможуваат максимална разновидност и прецизна контрола со секоја брзина. Сетот вклучува: главен ден, сад од нерѓосувачки челик со капацитет од 5,5л, заштита од прскање, кука, маталка и мешалка.

Platinum Deluxe PRO Кујнски робот
11.990,00 ден.
6.190,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe е дизајниран за миксирање на различни видови храна, од белки од јајца до тесто за леб. 8 брзини и опција за пулсирање, ви овозможуваат максимална разновидност и прецизна контрола со секоја брзина. Сетот вклучува: главен ден, сад од нерѓосувачки челик со капацитет од 5,5л, заштита од прскање, кука, маталка и мешалка.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Моќен мотор, 10 нивоа на брзина

Delimano Platinum Deluxe Кујнскиот робот е идеален за подготовка на секаква храна – од лесно матење на јајца до месење на тврдо тесто. Моќен мотор од 1000 W кој е одличен за секојдневна употреба на Кујнскиот робот. Одберете помеѓу 8 различни опции + 1 пулсирачка опција.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro

Вклучува 3 основни додатоци

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe има 3 основни додатоци за матење и миксирање.

 • Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro
  Матење
 • Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro
  Додаток за миксирање
 • Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro
  Месење

Лесно додавање на состојки

Едноставно додавање на состојките во садот за матење. Дополнително, има привлечен дизајн па ќе посакате да го поставите на работната маса и да му се воодушевувате.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro

Компактен апарат со голем потенцијал

Покрај компактниот дизајн, Delimano Кујнскиот робот ПРО ги има сите карактеристики на професионалните миксери. Дополнително, има привлечен дизајн па ќе посакате да го поставите на работната маса и да му се воодушевувате.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома