Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rossi Swiss Crystals Тава за пржење

Photo
Video

Delimano Rossi Swiss Crystals Тавата за пржење од 28см е тава со основа од алуминиум, лесен метал кој е најдобриот спроводник на топлина. Тавата има нелеплива облога која е отпорна на гребење изработена со Swiss Crystal технологијата, со додадена цврстина на дијаманти, правејќи ја долготрајна и лесна за чистење. Изгледа прекрасно и е лесна за користење, оваа тава за пржење ќе ја користите со години.

Rossi Swiss Crystals Тава за пржење
1.790,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Stock: 1
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Rossi Swiss Crystals Тавата за пржење од 28см е тава со основа од алуминиум, лесен метал кој е најдобриот спроводник на топлина. Тавата има нелеплива облога која е отпорна на гребење изработена со Swiss Crystal технологијата, со додадена цврстина на дијаманти, правејќи ја долготрајна и лесна за чистење. Изгледа прекрасно и е лесна за користење, оваа тава за пржење ќе ја користите со години.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Delimano Rossi Swiss Crystals Тавата за пржење е тава со основа од алуминиум, лесен метал кој е најдобриот спроводник на топлина. Тавата има нелеплива облога која е отпорна на гребење изработена со Swiss Crystal технологијата, со додадена цврстина на дијаманти, правејќи ја долготрајна и лесна за чистење. Изгледа прекрасно и е лесна за користење, оваа тава за пржење ќе ја користите со години.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.