Нема производи во вашата кошничка.

Rossi Swiss Crystals Сет за готвење

Photo
Video

Delimano Rossi Swiss Crystals Сетот садови за готвење е 7-делен сет од висококвалитетни садови за готвење. Вклучува тава за пржење, ростер, длабока тава, округла тава, лонец и 2 капаци. Изработен од цврсти и привлечни натеријали, овој сет ќе ви овозможи долги години уживање во готвењето.

Rossi Swiss Crystals Сет за готвење
11.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Stock: 2
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Rossi Swiss Crystals Сетот садови за готвење е 7-делен сет од висококвалитетни садови за готвење. Вклучува тава за пржење, ростер, длабока тава, округла тава, лонец и 2 капаци. Изработен од цврсти и привлечни натеријали, овој сет ќе ви овозможи долги години уживање во готвењето.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Delimano Rossi Swiss Crystals Сетот садови за готвење е 7-делен сет од висококвалитетни садови за готвење. Вклучува тава за пржење, ростер, длабока тава, округла тава, лонец и 2 капаци. Изработен од цврсти и привлечни натеријали, овој сет ќе ви овозможи долги години уживање во готвењето.

  • 24см. Тава за пржење.
  • Ростер тава со капак
  • 26см. Висока тава
  • 26см, Округла тава
  • 20см Лонец со капак.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници работат до 19 ч.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома