Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Stone legend CopperLUX Четириаголен капак

Photo
Video

Долготрајниот CopperLUX Четириаголен капак ви овозможува да го следите процесот на готвење без да губите топлина, влага и хранливи состојки. Направен е од високо квалитетно прекалено стакло, додека пак рачката е направена од не’рѓосувачки челик. Овој капак е соодветен за Четириаголната тава за готвење. Едноставен е за чистење и безбеден за во рерна и машина за садови. Димензија: 27х27см.

Stone legend CopperLUX Четириаголен капак
690,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Долготрајниот CopperLUX Четириаголен капак ви овозможува да го следите процесот на готвење без да губите топлина, влага и хранливи состојки. Направен е од високо квалитетно прекалено стакло, додека пак рачката е направена од не’рѓосувачки челик. Овој капак е соодветен за Четириаголната тава за готвење. Едноставен е за чистење и безбеден за во рерна и машина за садови. Димензија: 27х27см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Високо квалитетен капак 27x27 см. од линијата на Delimano Stone Legend Copperlux

Delimano Stone Legend Copperlux капакот е одличен додаток на Copperlux Четириаголната тава. Прстенот и рачката од не’рѓосувачки челик гарантираат долготрајност, додека стаклото ви овозможува да ја надгледувате храната додека се готви.

Технички карактеристики
Безбеден во машина за садови Да
Димензија 27 X 27 см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star