Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Stone Legend Copperlux Ѓезве

Photo
Video

Надополнете ја вашата омилена Stone Legend Copperlux колекција со соодветно ѓезве. Можете да подгответе кафе, да зовриете вода за чај или млеко за топло чоколадо. Тоа е достапно во две димензии за да одговара на сечији потреби: 350 мл. и 650 мл.

Stone Legend Copperlux Ѓезве
Од 590,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Надополнете ја вашата омилена Stone Legend Copperlux колекција со соодветно ѓезве. Можете да подгответе кафе, да зовриете вода за чај или млеко за топло чоколадо. Тоа е достапно во две димензии за да одговара на сечији потреби: 350 мл. и 650 мл.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Подгответе го највкусното кафе

Со Delimano Stone Legend CopperLUX ѓезвето ќе подготвите кафе, ќе зовриете вода за чај или млеко за топло чоколадо. Тоа е достапно во две димензии за да одговара на сечији потреби: 350 мл. & 650 мл.

Долготраен материјал

Со емајлирана облога од двете страни, Delimano Stone Legend CopperLUX Coffee Pot ѓезвето е голема и сигурна помош во кујната. Тоа е хигиенски безбедно благодарение на анти-алегрените својства на емајлот. Емајлот е исто така природен материјал кој е безбеден за вашето здравје и претставува мазна и непорозна површина која прави чистењето да биде многу лесно.

Додаток во вашиот комплет

Комплетирајте го вашиот сет за готвење Stone Legend CopperLUX со ова парче кое мора да го имате. Со иста боја кај облогата од емајлот, тоа е точно она што вам ви треба за брза подготовка на турско кафе.

Може да се користи врз било која рингла вклучувајќи и таква која работи на индукција.

Технички карактеристики
Вид на рерна електро, индукција, плин, стакло керамичка плотна
Капацитет 350ml, 650ml
Материјал јаглероден челик, слој од енамел
Основен материјал челик

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Илија

www.delimano.com.mk

24.9.2019

да
Добро е, убаво е на изглед и квалитетно е многу подобро од пазарски

1 производ(и)