Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Уживајте во вистинскиот вкус на скара, без разлика на сезоната или времето. Користете ја Delimano Stone Legend Mediterraneo Грил тавата и подгответе вкусна риба, бургери или зеленчук со леснотија. Тавата има база од емајл и нерѓосувачки челик и 5 слојна Quantanium облога со честички вистински камен кои ги заклучуваат соковите во храната и спречуваат лепење. Димензија 27x27см.

Mediterraneo Грил тава
2.890,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Уживајте во вистинскиот вкус на скара, без разлика на сезоната или времето. Користете ја Delimano Stone Legend Mediterraneo Грил тавата и подгответе вкусна риба, бургери или зеленчук со леснотија. Тавата има база од емајл и нерѓосувачки челик и 5 слојна Quantanium облога со честички вистински камен кои ги заклучуваат соковите во храната и спречуваат лепење. Димензија 27x27см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во вистинскиот вкус на скара

Користете ја Delimano Stone Legend Mediterraneo Грил тавата и подгответе вкусна риба, бургери или зеленчук со леснотија. Тавата има база од емајл и нерѓосувачки челик и 5 слојна Quantanium облога со честички вистински камен кои ги заклучуваат соковите во храната и спречуваат лепење. Димензија 27x27см.

Садови за готвење кои ќе ви помогнат да штедите

Овие садови се идеални за храна која повеќе се лепи, како јајца, риба или месо – благодарение на високо квалитетната облога, тие само ќе се лизгаат низ тавата без да се залепат. Ова значи и дека нема потреба од огромно количество на масло за готвење - доволни ќе бидат само неколку капки. Со тоа вие ќе заштедите масло и ќе уживате во поздрави оброци.

Што ги прави Stone Legend Mediteraneo едноставно најдобри?

Со нивниот модерен, стилски дизајн и елегантен изглед, ова се задовите за готвење кои ќе ја променат вашата кујна, во секој поглед.

Лесно и едноставно чистење

Без разлика дали сте искусен готвач или не, овие садови за готвење ќе ви помогнат да се справите со секој рецепт. Но, она што е најважно, чистењето е навистина лесно и едноставно – избришете го со влажна крпа или само со малку вода. Исто така, безбедни се и за миење во машина за миење садови.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star