Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Омилената тава за во кујна – оваа округла тава од не’рѓосувачки челик/енамел е достапна во 3 димензии за да одговори на сите ваши потреби. Висококвалитетна нелеплива Quatanium облога во 5 слоја спречува лепење на храната и овозможува готвење со многу малку масло. Благодарение на рачките од не’рѓосувачки челик, може да се користи дури и во рерна. 24, 26 and 28см.

Stone Legend Pro Округла тава
Од 1.998,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Stock: 4
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
Кратко инфо

Омилената тава за во кујна – оваа округла тава од не’рѓосувачки челик/енамел е достапна во 3 димензии за да одговори на сите ваши потреби. Висококвалитетна нелеплива Quatanium облога во 5 слоја спречува лепење на храната и овозможува готвење со многу малку масло. Благодарение на рачките од не’рѓосувачки челик, може да се користи дури и во рерна. 24, 26 and 28см.

Дознајте повеќе

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star