Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

Delimano Stone Legend Pro Ростер тава

Photo
Video

Обожавате да печете? Ние сме тука за вас. Нарачајте ја Delimano Stone Legend Pro Ростер тавата и подгответе ги совршените торти, печено месо или што и да посакате. Има нелеплива Quantanium облога која лесно се чисти и не лепи. Димензија 40x25 см.

Delimano Stone Legend Pro Ростер тава
1.998,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Обожавате да печете? Ние сме тука за вас. Нарачајте ја Delimano Stone Legend Pro Ростер тавата и подгответе ги совршените торти, печено месо или што и да посакате. Има нелеплива Quantanium облога која лесно се чисти и не лепи. Димензија 40x25 см.

Дознајте повеќе
Технички карактеристики
Безбеден во машина за садови Да
Вид на рерна електро, индукција, плин, стакло керамичка плотна
Внатрешен материјал вистински камен (квантаниум)
Основен материјал не‘рѓосувачки челик

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star