Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

ПЕТОК 13

ПЕТОК 13 - Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

до -53%
 
[banner_timer]
 

Stone Legend Scarlet Лонец со капак

Photo
Video
-50%

Подгответе голема порција на вашите омилени јадења со Delimano Stone Legend Scarlet Лонецот. Достапен во димензии 20, 24 или 26см, овој Лонец е практичен за секоја кујна, особено поради својата Quantanium нелеплива облога, со честички вистински камен. Можете да го користите на секој шпорет, дури и во рерна до 230°C. Може да се мие во машина за садови.

Stone Legend Scarlet Лонец со капак

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 1.495,00 ден.

Цена на рати: 36 x 41.53 ден
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Подгответе голема порција на вашите омилени јадења со Delimano Stone Legend Scarlet Лонецот. Достапен во димензии 20, 24 или 26см, овој Лонец е практичен за секоја кујна, особено поради својата Quantanium нелеплива облога, со честички вистински камен. Можете да го користите на секој шпорет, дури и во рерна до 230°C. Може да се мие во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Подгответе голема порција на вашите омилени јадења со Delimano Stone Legend Scarlet Лонецот.

Достапен во димензии 20, 24 или 26см, овој Лонец е практичен за секоја кујна, особено поради својата Quantanium нелеплива облога, со честички вистински камен. Можете да го користите на секој шпорет, дури и во рерна до 230°C.

Може да се мие во машина за садови.

Технички карактеристики
Безбеден во машина за садови Да
Внатрешен материјал вистински камен (квантаниум)
Димензија 20cm, 24cm, 26cm
Капацитет 3,3, 5,5, 7
Материјал enamel, челик
Основен материјал челик

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.