Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Распродажба за ПЕТОК 13-ти

Искористете ги страшно добрите понуди и заштедете до 70%.

Искористете ги страшно добрите понуди и заштедете до 70%. Количините се ограничени!

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Совршена тава за подготовка на чизкејк која е важна компонента во секоја кујна. Delimano тавата за чизкејк е единствена која ќе ви биде потребна за подготовка на совршено колаче секој пат. Со дијаметар од 21 см, таа совршено се вклопува во секоја кујна.

Тава за чизкејк
990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Совршена тава за подготовка на чизкејк која е важна компонента во секоја кујна. Delimano тавата за чизкејк е единствена која ќе ви биде потребна за подготовка на совршено колаче секој пат. Со дијаметар од 21 см, таа совршено се вклопува во секоја кујна.

Дознајте повеќе
Детали за производот

За совршено испечен чизкејк

Delimano тавата за чизкејк е единствена која ќе ви биде потребна за подготовка на совршено колаче секој пат. Со дијаметар од 21 см, таа совршено се вклопува со било кој Delimano сад за готвење, но вие можете да ја користите и како самостојна тава во вашата рерна. Сега вие можете да подготвите вкусен чизкејк или роденденска торта за кои ќе бидете сигурни дека ќе бидат со совршена форма.

Долен ден кој може да се отстрани со цел подобро печење

Delimano тавата за подготвување чизкејк е направена од два дела: заоблена лимена модла и заоблено дно кое може да се отстрани. Овој паметен дизајн ви овозможува  брзо и лесно да ја земете тортата од тавата и можете да бидете сигурни дека ќе биде совршено обликувана. Едноставно притиснете го долниот дел и колачето ќе може да се извади! Единствената работа која ќе преостане е да уживате во вашиот деликатес.  

Со нелеплива облога која е безбедна за миење во машина за садови

За одлично печење и лесно чистење, оваа тава има супер нелеплива облога. Поради тоа не морате да се грижите дали тоа што го печете ќе се залепи за тавата и исто така ќе заштедите на време на чистење. По употреба, ставете го во машината за миење садови за едноставно чистење - иако тоа нема да ви биде потребно бидејќи ништо нема да се залепи! 

Технички карактеристики
Димензија Diameter: 21,3 cm; Height: 6,8 cm

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star