Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

ПЕТОК 13

ПЕТОК 13 - Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

до -53%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Неверојатно удобен Dormeo Asana тепихот е одличен за собата на вашите деца. Јадрото од мемори пена и меката ткаенина на горниот дел го прават секој чекор уживање. Тепихот, исто така, има и нелизгачко дно што го прави соодветен за секој вид на под. Достапен е во 4 бои. Димензии: 100x150 см,130x170 см. Хипоалерген и отпорен на нечистотии. Се пере на 30°C.

Dormeo Asana тепих
Од 3.290,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Неверојатно удобен Dormeo Asana тепихот е одличен за собата на вашите деца. Јадрото од мемори пена и меката ткаенина на горниот дел го прават секој чекор уживање. Тепихот, исто така, има и нелизгачко дно што го прави соодветен за секој вид на под. Достапен е во 4 бои. Димензии: 100x150 см,130x170 см. Хипоалерген и отпорен на нечистотии. Се пере на 30°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Удобен тепих за мирен и тивок чекор

Дормео Асана е неверојатно мек и удобен тепих со 2 см. мемори пена кој се обликува околу вашето стапало.

Кадифеста површина, нелизгачко дно

Горниот слој на тепихот е многу мек и имате чувство како да газите на кадифе. За безбедна употреба, на долната страна на тепихот има нелизгачки слој, соодветен за секој вид на под.

Предности:

 • меко чувство на стапалата
 • 2 см мемори пена која се обликува околу вашите стапала
 • модерни бои
 • отпорен на дамки
 • соодветен за секоја соба во вашиот дом
 • нелизгачки долен слој за безбедно чекорење
 • соодветни за секој вид на под
 • достапни во 5 модерни бои: розева, сина, сива, беж и кафеава
 • 2 димензии

Дормео Асана одлично се вклопува во:

 • дневната соба,
 • детските соби,
 • кујни.

Овој тепих го претвора секој тврд под во идеално мека подлога за играње со омилените играчки на вашите деца.

Технички карактеристики
Димензија 100 x 150
Дормео програма дневна соба
Материјал Мемори пена, полиестер
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.