Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

Ново Yellow Friday изненадување

Ново Yellow Friday изненадување - Само до недела! 10% дополнителен ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

Само до недела! 10% дополнителен ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

 
[banner_timer]
 

Dormeo Мини Бувчиња со чувства - Ученик 123 и ABC

Photo
Video
-34%

Најновите членови на семејството Бувчиња со чувства се двете прекрасни пријателчиња кои ќе му помогнат на вашето дете да ја научи азбуката, бројките и како да го чита часот. Секое бувче е комбинација од прекрасен дизајн со висококвалитетните материјали на Dormeo, експертите за спиење, кои децата ќе ги обожаваат. Со големина околу 16см, бувчињата можат да се перат на 30°C за секогаш да бидат подготвени за прегратки, дремки или игра.

Dormeo Мини Бувчиња со чувства - Ученик 123 и ABC

Редовна цена: 590,00 ден.


Специјална цена: 390,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Најновите членови на семејството Бувчиња со чувства се двете прекрасни пријателчиња кои ќе му помогнат на вашето дете да ја научи азбуката, бројките и како да го чита часот. Секое бувче е комбинација од прекрасен дизајн со висококвалитетните материјали на Dormeo, експертите за спиење, кои децата ќе ги обожаваат. Со големина околу 16см, бувчињата можат да се перат на 30°C за секогаш да бидат подготвени за прегратки, дремки или игра.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Мини бувчиња кои можете да ги понесете секаде!

Семејството Бувчиња со чувства брзо стана една од најпопуларните линии во Dormeo, нудејќи шармантни играчки изработени од висококвалитетни материјали за удобни прегратки. Сега, нови два членови се придружуваат на семејството мини бувчиња, со фокус на подготвување на децата за училиште и за живот исполнет со уживање во учењето.

Dormeo Emotion Mini Owl Learning

Бројки и букви, основата на учењето

Од сите работи кои ги учиме на училиште, буквите и бројките се основата, нудејќи ни цврст темели за читање, математика, читање на часот и многу повеќе, за светот кој сите заедно го делиме. Сега, можете да им помогнете на најмалите да создадат врка со образованието, во која ќе уживаат, додека учат да ги препознаваат буквите и бројките со помош на бувчињата.

Dormeo Emotion Mini Owl Learning

Две бувчиња за заедничко уживање

Виолетовото бувче има часовник на стомакот и две стрелки кои можете да ги движите за да вежбате кажување на времето. Портокаловото бувче ја има азбуката на стомакот, заедно со тајни џебови за слатки. Слатките изрази на бувчињата ги прават идеални другарчиња за учење и играње.

Dormeo Emotion Mini Owl Learning

Изработени од квалитетни материјали

Тајната на овие неверојатни бувчиња е полнењето со Wellsleep® напредни микровлакна, истиот материјал кој Dormeo го користи во своите удобни перници. Уникатната структура на влакната создава воздушни џебови кои го прават бувчето лесно, меко со неверојатен волумен. Навлаката на секое бувче е изработено од 100% мек материјал кој е мек и нежен наспроти кожата.

Dormeo Emotion Mini Owl Learning

Цврсти, трајни и целосно се перат за хигиена

Бувчињата целосно се перат на 30°C, за да бидат свежи и прекрасни долги години. Wellsleep® микровлакна минимално ја впиваат влагата и се опторни на дамки и мувла, па така тие ќе останат свежи и чисти долго време.

Emotion Owl колекција

Мини Бувчињата со чувства - Ученик 123 и ABC се дел од колекцијата Emotion Owl, која се состои и од други производи како перници, ќебиња, јоргани и меки играчки кои ќе ви помогнат да создадете поудобна средина за спиење.

Проверете тука

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.