Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Nicer Dicer Quick 5 во 1 рачен сечко

Во моментот нема залиха
Photo
Video
1+1

Со Delimano Nicer Dicer Quick сечкото, ќе можете да го исечкате вашето омилено овошје и зеленчук за многу кратко време и со помалку напор отколку порано. Оваа технологија за брзо сечкање со помош на 3 различни сечила е достапна заедно со едно супер компактно сечило кое може да сече дебели и тенки парчиња, да сече во облик на коцки и стапчиња.

Нарачајте еден Nicer Dicer Quick 5 во 1 рачен сечко и ќе добиете уште еден на ПОДАРОК!
Nicer Dicer Quick 5 во 1 рачен сечко

Редовна цена: 1.990,00 ден.


Специјална цена: 1.490,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-556
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Со Delimano Nicer Dicer Quick сечкото, ќе можете да го исечкате вашето омилено овошје и зеленчук за многу кратко време и со помалку напор отколку порано. Оваа технологија за брзо сечкање со помош на 3 различни сечила е достапна заедно со едно супер компактно сечило кое може да сече дебели и тенки парчиња, да сече во облик на коцки и стапчиња.

Дознајте повеќе
Детали за производот

5 причини зошто супер сечкото Nicer Dicer Quick ќе направи готвењето да биде вистински уживање.

 • Мал и компактен: сечко кој лесно се држи во рака, компактен и многу лесен за употреба.
 • Екстремно остар: секогаш остри G-nox нерѓосувачки челични сечила.
 • Едноставен за чување: се преклопува лесно и може да се чува и во мали фиоки.
 • Пренослив: можете да го носите со вас каде и да одите.
 • Безбеден: копчето за брзо заклучување ги заклучува сечилата во затворена позиција, па поради тоа тој е сосема безбеден за чување било каде.
Nicer Dicer Quick Int

Nicer Dicer Quick сетот вклучува 3 сечила кои можат да бидат користени за 4 различни типови на сечење:

 • Nicer Dicer Quick Int

  Дебели парчиња

 • Nicer Dicer Quick Int

  Резанки

 • Nicer Dicer Quick Int

  Тенки парчиња

 • Nicer Dicer Quick Int

  Коцкички

Нарачајте го вашиот пријател во кујната за сечкање со кој добивате:

 • 1x Nicer Dicer Quick; рачен сечко со вградена игла за блокирање
 • 3x Сечила кои можат да се комбинираат, може да се вметне горно сечило, долно сечило и сечило за коцки
 • 1x Рамка за комбинирање на сечилата
 • 1x Сад за складирање, капацитет: 200 мл.
 • 1x Капак
Nicer Dicer Quick Int

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Лејла

www.delimano.com.mk

Кул производ
Со мајка ми со го купивме овој производ по пола, еден за мене, еден за неа... и не се двојам од него. Го носев во камп, на викенд... супер лесен и едноставен за употреба. Кул производче што ми го олесни животот :-)

1 производ(и)