Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Олеснете го пеглањето со оваа иновативна пегла која ви штеди време. Наградувана неколку пати за својот револуционерен дизајн и безбедност, Rovus Supreme Безжична пегла ги надминува сите традиционални пегли.

Rovus Supreme Безжична пегла
4.780,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
За да го дознате времено на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Олеснете го пеглањето со оваа иновативна пегла која ви штеди време. Наградувана неколку пати за својот револуционерен дизајн и безбедност, Rovus Supreme Безжична пегла ги надминува сите традиционални пегли.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Пегла која ви ја олеснува работата

Rovus Supreme пеглата можете да ја користите со или без жица за максимална удобност при пеглањето. Дополнително таа има и нелеплива керамичка плоча и врв соодветен за сите потешко достапни делови од вашата гардероба.

Плочата има отвори во кои се заробува воздухот помеѓу ткаенината и пеглата за полесно движење на пеглата, еднаква дистрибуција на топлината и неверојатни резултати.

Потребно е минимално одржување

Оваа пегла има систем кој ги отстранува нечистотиите од водата и го спречува создавањето на бигор, како и функција за само-чистење на минералните наслаги.

Идеална за секаков начин на пеглање

Rovus Supreme пеглата може да се користи на секој вид на материјал затоа што има контрола на пареата со 4 неверојатни опции:

  • Постојана пареа
  • Моќно испуштање на пареа
  • Сува пареа
  • Прскање

И сето ова и во вертикална положба за едноставно пеглање на алишта на закачалка и со систем против капење кој ја заштитува вашата гардероба од капки вода.

Пегла со која нема можност да го запалите вашиот дом

Со Rovus Supreme безжичната пегла нема веќе грижи затоа што таа ви нуди автоматска функција за исклучување на пеглата.

Технички карактеристики
Димензија 33 x 16 x 11,2 cm
Дополнителни карактеристики Капацитет за вода: 220 мл.; Напон/Фрекфенција/Моќност: 220-240 V~; 50/60 Hz; 2200 W
Тежина 1,3 кг.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star