Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

JOY Family Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1

Photo
Video

Joy Family Snack Pack е 4 во 1 повеќенаменски апарат за печење, со кој ќе ги подготвите сите ваши омилени јадења. Добивате 4 пара плочи за: сендвичи, скара, вафли и крофнички - кои се многу едноставни за користење. Димензии на плочите: 23х13 см.

JOY Family Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1
2.990,00 ден.
2.490,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Joy Family Snack Pack е 4 во 1 повеќенаменски апарат за печење, со кој ќе ги подготвите сите ваши омилени јадења. Добивате 4 пара плочи за: сендвичи, скара, вафли и крофнички - кои се многу едноставни за користење. Димензии на плочите: 23х13 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

заштедете простор и време со овој апарат со повеќе функции

Delimano Joy Family Snack Pack е повеќенаменски апарат со кој многу брзо ќе подготвите вкусни сендвичи, вафли, тостови и крофни. Тој има 4 плочи - за сендвичи, за печење, за вафли и за крофни): 

  • Плочи за печење

  • Плочи за сендвич

  • Плочи за вафли

  • Плочи за крофни

Едноставен за одржување и чување

Плочите се со нелеплива облога - едноставно пребришете ги со хартиена салфетка или измијте ги со вода. Откако ќе завршите со употреба, само поставете ги на полицата во вертикална положба и тие воопшто нема да зафаќаат простор. 

Технички карактеристики
Димензија 23.4 X 24.4 X 9.7 cm
Дополнителни информации Моќност: 650-780W
Напон: 220-240V - 50/60 Hz
Тежина 3 kg

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Олга

www.delimano.com.mk

Екстра е
Од наше искуство што го користиме неколку пати сме го купиле и за подарок , посебно за пријатели наши со дечиња кои секогаш бараат да се прават почесто крофнички , вафли, тост па дури и како грил да се користи , 4 различни плотни кои се менуваат

1 производ(и)