Нема производи во вашата кошничка.

Tornadica Градинарска алатка

Photo
Video
-29%

Олеснете ја вашата градинарска работа со Tornadica - висококвалитетна и едноставна градинарски алатка. Рачно изработена и рачно заварена, направена за да трае цел живот. Можете да изберете меѓу алатка со 3 или пак со 5 вилушки. Имаат остри врвови за лесно продирање низ почвата.

Tornadica Градинарска алатка

Редовна цена: 1.290,00 ден.


Специјална цена: 919,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
Кратко инфо

Олеснете ја вашата градинарска работа со Tornadica - висококвалитетна и едноставна градинарски алатка. Рачно изработена и рачно заварена, направена за да трае цел живот. Можете да изберете меѓу алатка со 3 или пак со 5 вилушки. Имаат остри врвови за лесно продирање низ почвата.

Дознајте повеќе

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.