Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Добредојдовте во Клуб5*

Неверојатни заштеди и попусти.

Клуб 5* е специјална понуда на Студио Модерна со која добивате можност да заштедите и да уживате во голем број на други поволности.

Не сте член?

Веќе сте член? Најавете се!

Придружете му се на Клубот кој секогаш дава повеќе!

Привилегиите на членувањето во Клуб 5* можат да ги користат и сите членови на Вашето семејство!

Затоа, побрзајте и нарачајте ја својата Клуб 5* картичка уште денес.  

Станете Клуб 5* член и уживајте во одличните предности кои ги имаат нашите членови!

Само еден клик ве дели од клубот на привилегирани купувачи! Еве неколку предности кои ќе ги имате како член на Клуб 5*:

Главни предности на Клуб 5* членство:

 • ВАУЧЕРИ - Купувајте и заштедете со големиот број на вредносни ваучери.
 • ПОПУСТИ ДУРИ ДО -50% - Специјални попусти за време на Клуб 5* членството
 • ВРЕДНИ ПОДАРОЦИ - Со Клуб 5* имате можност и за добивање на вредни подароци.
 • ПАРТНЕРИ НА КЛУБ 5* - Ваучери за попуст на производи или услуги од нашите партнери.
 • ЕКСКЛУЗИВНИ ПРИВИЛЕГИИ - Дознајте ги први сите нови привилегии на Клуб 5* картичката!
 • СЕМЕЈНА КАРТИЧКА - Привилегиите на членувањето во Клуб 5* можат да ги користат и сите членови на Вашето семејство!

Прочитајте повеќе тука.

Доколку веќе сте член, можете да го поврзите вашето членство со вашата корисничка сметка и да уживате во предностите. Кликнете тука и најавете се или регистрирајте се како нов член на Клуб 5*.


Како да станете Клуб 5* член?

Сѐ што треба да направите е да нарачате Клуб 5* картичка!

Драги членови на КЛУБ5,

Од 1.6.2017 започнуваме со лансирање на нова привилегија за сите членови на КЛУБ5*.

На секој нов или обновен член, почнувајќи од 1.6.2017-та, ќе му се бројат нарачаните производи, каде по секој 10-ти производ, ќе се пресметува нивната вкупна вредност , па со нарачување на 11-тиот производ, на него, купувачот ќе добие 10% ПОПУСТ пресметан врз основа на вредноста на сите 10 претходно купени производи. Периодот на купување на овие 10 производи врз кои се пресметува попуст на 11-тиот, трае 1 година, т.е додека се членови на КЛУБ5*. Во пресметката на 10-те производи, нема да влегуваат подароци.

ЗАБЕЛЕШКА: Клуб Купувачите кои имаат одреден број на ѕвезди ќе може истите да ги користат за подароци најдоцна до крајот на месец Јули (31.07.2017). Од поранешните погодности, предноста 5% за втор производ, веќе нема да важи. Попустот на 11тиот производ ќе може да се користи и на производи кои веќе се на попуст.

  

Што велат нашите задоволни купувачи?

Дознајте повеќе за нив:

 • Сањица Србиновска

  Штотуку и препорачав на мојата пријателка да се зачлени во Клуб 5* и таа си голем број поволности и подарок!

 • Андријана Тачева

  Кога го купував душекот iMemory Silver, добив и ваучер кој го искористивме за антиалергиска перница за мојата ќерка Ања.

 • Игор Илиев

  Кога ја купив Клуб 5* картичката, отидов и веднаш ги купив Walkmaxx патиките по Клуб цена.

 

Нашите ценети партнери подготвија специјални понуди!

Погледнете ги и уживајте во можностите кои ги нудат!

 • АСУЦ

  АСУЦ „Боро Петрушевски“ на нашите Клуб 5* членови, доделува три вредносни ваучери.
  Дознајте повеќе за ваучерите ТУКА.

  АСУЦ „ Боро Петрушевски“
 • Арс Ламина

  10% за книги, издадени од АРС ЛАМИНА, а попустот од 30% - за изданијата од едицијата Прошетка низ Европа.

  Арс Ламина
 • Сава осигурување

  Заштеда од 500 денари за домаќинско осигурување и заштеда од 1000 денари за каско осигурување.

  Сава осигурување
 • Silhouette

  Попуст од 10% за користење на услуги со вкупна вредност над 2.500 ден.

  Silhouette
 • Центар за странски јазици

  10% Попусти на сите курсеви за странски јазици. * Важи за сите новозапишани, доколку има оформено група за бараниот јазик.

  Центар за странски јазици
 • Дентал Арт

  10% попуст на сите стоматолошки услуги и секој регистриран пациент на ПЗУ „Дентал-Арт“ може да користи попуст од 2000-5000 денари на секоја фиксна протеза

  Дентал Арт
 • Protein Lab

  Ваучер за 10% попуст. Попустот се однесува на редовните цени иважи за целиот асортиман на производи.

  Protein Lab
 • Amadela Лабараторија

  Ваучер за 10% попуст. Попустот од 10% важи за сите анализи во лабораторијата, но не важи за услуги кои се веќе на попуст.

  Amadela Лабараторија
 • Неуромедика

  1200 ден. ваучер за третман со хијалуронски филери. Ваучерот се користи само со приложување на Клуб 5* картичката.

  Неуромедика
 • Schatze Парфимерии

  15% попуст на производи во парфимерија Schatze кои не се на попуст. Дополнителни 5% на тоа што веќе има попуст.

  Schatze Парфимерии
 • Оптика Zeiss

  Попуст од 15% може да се користи на редовната цена на очила од сончевата и од диоптерската колекција.

  Оптика Zeiss