Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Delimano Кујнски робот
  -30%

  Delimano Кујнски робот

  Кујнскиот робот во црвена боја е основен апарат за подготовка на секој рецепт. Тој го претвора готвењето во забава.

  Сега со дури 30% ПОПУСТ!

  Редовна цена: 9.990,00 ден.

  Специјална цена: 6.990,00 ден.

  Delimano Кујнски робот
  -30%

  Delimano Кујнски робот

  Кујнскиот робот е основен апарат за подготовка на секој рецепт.

 • Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух
  -1.000 ден.

  Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух

  Гответе ги омилени оброци поздраво - заменете го маслото со топол воздух и задржете го природниот вкус на храната.

  Сега достапен и во црвена боја.

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Специјална цена: 5.990,00 ден.

  Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух
  -1.000 ден.

  Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух

  Заменете го маслото со топол воздух и задржете го природниот вкус.

 • Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки
  -26%

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки

  NutriBullet има моќ да ги отклучи скриените хранливи состојки во храната која ја јадеме.

  Ограничено издание во црвена боја со најниска цена досега!

  Редовна цена: 4.990,00 ден.

  Специјална цена: 3.690,00 ден.

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки
  -26%

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки

  Ограничено издание во црвена боја со најниска цена досега!

 • Смарт сет лонец и капак
  -44%

  Смарт сет лонец и капак

  Гответе вкусно и брзо со Коперлукс Смарт сетот од лонец 26 см. и Смарт капак за готвење под притисок.

  Сега со 44% ПОПУСТ, за САМО 2.490 денари!

  Редовна цена: 4.480,00 ден.

  Специјална цена: 2.490,00 ден.

  Смарт сет лонец и капак
  -44%

  Смарт сет лонец и капак

  Гответе вкусно и брзо со Смарт сетот од лонец 26 см. и Смарт капак

 • CopperLUX Ростер XXL 2во1
  -50%

  CopperLUX Ростер XXL 2во1

  Идеална за квалитетно и здраво готвење.

  CopperLUX Ростер XXL 2во1
  -50%

  CopperLUX Ростер XXL 2во1

  Варете и печете со само еден сад за готвење

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 

Препорачуваме!

Рецензии од купувачи:

Видено на ТВ

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе