Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

ПЕТОК 13

ПЕТОК 13 - Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

до -53%
 
[banner_timer]
 
 • Најголеми мајски попусти
  до -50%

  Најголеми мајски попусти

  Храната нѐ поврзува и ни носи радости... а кога споделуваме нови рецепти - споделуваме заеднички мигови на среќа.

  Готви и забавувај се со Делимано!

  Најголеми мајски попусти
  до -50%

  Најголеми мајски попусти

  Не ги пропуштајте Мајските Попусти до 50% и побрзајте да нарачате.

 • Air Fryer Star Апарат за готвење
  ново

  Air Fryer Star Апарат за готвење

  Delimano Air Fryer STAR ја подготвува вашата омилена храна со докажаната технологија со топол воздух, правејќи ја крцкава и вкусна.

  Oд: 5.290,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 4.690,00 ден.

  Air Fryer Star Апарат за готвење
  ново

  Air Fryer Star Апарат за готвење

  Заменете го маслото со топол воздух и задржете го природниот вкус.

 • Делимано Про Кујнски робот
  -23%

  Делимано Про Кујнски робот

  Ви го претставуваме новиот подобрен Делимано Кујнски робот Про!

  Сега достапен во ограничено издание.

  Редовна цена: 9.790,00 ден.

  Специјална цена: 7.490,00 ден.

  Делимано Про Кујнски робот
  -23%

  Делимано Про Кујнски робот

  Сега уште помоќен - компактен апарат со голем потенцијал.

 • Аir Fryer Апарат со две кошници
  ново

  Аir Fryer Апарат со две кошници

  Пилешко или помфрит? Медалјони или моцарела? Сега не треба да избирате, можете да подготвувате две јадења истовремено со Air Fryer со две кошници.

  Вашата цена: 13.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 12.990,00 ден.

  Аir Fryer Апарат со две кошници
  ново

  Аir Fryer Апарат со две кошници

  Подгответе две јадења со еден Air Fryer.

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:

Видеа

 •  

  Air Fryer Star - Апарат за готвење

  Уживајте во вашата омилена храна без да ја пржите во масло, сега на многу поедноставен и поздрав начин.

  Види повеќе 
 •  

  Multicooker - Апарат за готвење

  Забрзајте ја работата во кујната и заштедете време со Multicooker кој е дизајниран за да го олесни готвењето.

  Види повеќе 

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА СИТЕ КУПУВАЧИ НА DELIMANO Heating Faucet Instant Pro - Проточен бојлер