Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Dolcevita Кујнски блендер

Photo
Video
1+1
Направете ја вашата исxрана исклучително поздрава, без многу напор со создавање на вкусно смути богато со хранливи материи, милкшејкови, сосови, како и разновидни свежи сокови. Со помош на Dolcevita Кујнскиот блендер, вие ќе можете да подготвите и вкусни кремасти супи.
Специјална понуда! Нарачајте еден и ќе добиете уште еден на ПОДАРОК!
Понудата важи уште
Dolcevita Кујнски блендер
5.490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо
Направете ја вашата исxрана исклучително поздрава, без многу напор со создавање на вкусно смути богато со хранливи материи, милкшејкови, сосови, како и разновидни свежи сокови. Со помош на Dolcevita Кујнскиот блендер, вие ќе можете да подготвите и вкусни кремасти супи.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Богатство од витамини со само еден апарат

Направете ја вашата исxрана исклучително поздрава, без многу напор со создавање на вкусно смути богато со хранливи материи, милкшејкови, сосови, како и разновидни свежи сокови. Со помош на Dolcevita Кујнскиот блендер, вие ќе можете да подготвите и вкусни кремасти супи.

Dolcevita Кујнски блендер

Многу дополнителни функции

Функцијата за дробење мраз е исклучително корисна, така што може да ја користите за спремање коктели со вашите пријатели. Овој стилски кујнски блендер има моќен мотор, функција со две брзини и една пулсирачка брзина.

Има нелизгачка подлога која спречува излизгување на блендерот, а со тоа и спречува појава на бучава додека работи.

Dolcevita Кујнски блендер

Технички карактеристики и предности:

 • Материјал: пластика, стакло
 • 2 брзини со пулсирање
 • дополнителна турбо функција
 • Моќност: 600 W
 • Напон; AC 220-240V~50/60Hz
 • 1,5 л. стаклен бокал
 • Боја: црна
 • Нелизгачка подлога
 • 4 сечила од не'рѓосувачки челик
 • Опција за дробење мраз
 • Модерен и стилски
 • Елегантен дизајн
Dolcevita Кујнски блендер

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star